نفاق انقلابی

استاندارد

اشاره : این نوشته نزدیک به دوسال پیش در تابستان خاکستری آن روزها ، در خون و دلقک منتشر شده بود ،باز خوانی آن را در این روزها خالی از لطف ندیدم . همین

بسم الله الرحمن الرحیم

این مطلب اگرچه طولانی ست اما خواندنی ست

و اما بعد !

اینقدر هست که آن که صریح و بی پروا سخن می گوید و اندیشه ها ، اعتقادات ، انتقادات و مواضع خود را بی ملاحظه بیان می کند ! با آنکه حریف و خصم و رقیب خود را بر سیطره ی قدرت می بیند و تفنگ و چماق را در دستانش مشاهده می کند و می داند که این پافشاری بر مواضع نتیجه ای جز کشته شدن و کتک خوردن و زندانی شدن و حرمت شکسته شدن و تهمت خوردن و …. ندارد اما با وجود همه ی این ها حرفش را می زند ، هرچه باشد ! حتی اگر کافر هم باشد منافق نیست !
منافق ! دم دستی ترین انگی که این روزهای حواله ی این و آن می شود و ساده ترین ننگی که بر چهره ی آدمیان می نشانند !
اما ! من این روزها کتابی در دست دارم که برای من پرده از جریان نفاقی که در بستر انقلاب شکل می گیرد و با ظاهر و مواضع انقلابی خودش را به مردم تحمیل می کند و مقدسات را به انحصار خود در می آورد و مخالفان و منتقدانش را از صحنه به در می کند ، کنار می زند ، کتابی که اتفاقا خالقش مدعی ست که می خواهد با قرآن مجید جریان نفاق را به مردم بشناساند و آن ها را آگاه سازد ! کتابی که بخش از آن مربوط به قبل از ریاست جمهوری خالقش و بخشی از آن مربوط به بعد از پیروزی آن مرد انقلابی !!! در انتخابات است ! مرد انقلابی که این روزها صدا و سیمای به اصطلاح ملی خیلی علاقه به نشان دادن چهره اش دارد : آقای ابوالحسن بنی صدر !
درباره ی کتاب نفاق در قرآن کافی می دانم بخش هایی از مقدمه ی آقای موسوی گرمارودی را که آنوقت سرپرستی سازمان انتشارات و آموزش انقلاب اسلامی ( علمی فرهنگی فعلی ) را به عهده داشته اند ، وقتی که می نویسد :

” این سخنرانی ها نشان دهنده ی فرهنگی ست که آبشخور آن فرهنگ انقلاب است ! پس دستمایه ی سزیده و گزیده ای است برای محققی که می خواهد ظرفیت و چگونگی فرهنگی جامعه ی پس از انقلاب ایران را مطالعه کند ، زیرا انتخاب بنی صدر به ریاست جمهوری ، انتخاب فرهنگ و بینش ویژه ی اوست ! در همان حال نشان دهنده ی این واقعیت است که جامعه او را تبلور فرهنگ و بینش خویش می بیند که بر می گزیند ! معهذا برای پژوهشگر ، این زمینه ی روشن را دارد که دریابد چرا بعضی از روشنفکران ورشکسته ی به تقصیر ، که بیش از پنجاه سال دلالان بی مزد و منت فرهنگ صادراتی شرق و غرب بوده اند ، هیچ گاه نتوانستند شاهد استقبال توده باشند ، اما پای برخی از سخنرانی هایی که در همین کتاب حاضر چاپ شده است ، گاهی هزارها نفر تا آنسوی نیمه شب می نشستند و بر سر و کول هم می جوشیدند و سخنان او را می نیوشیدند ! بنی صدر سند زنده ی این حقیقت است که انقلاب اسلامی ما ، انقلاب فرهنگی و فرهنگ ما فرهنگ اسلامی ست و به تعبیر خود وی نه به فرهنگ اقلیت های مسکبر و راز استقبال مردم در همین نهفته است …. !!!! ” ( علی موسوی گرمارودی ، مقدمه ی نفاق در قرآن ، نوشته ی ابوالحسن بنی صدر )

بگذریم ! تکه به تکه مواضع و صحبت های آقای بنی صدر را از همین کتاب اینجا آورده ام تا کمی نمایان تر شود سیمای جریانی که من آنرا نفاق انقلابی می نامم با امید به اینکه هر گونه تشابه در سبک و منش و اندیشه و مواضع بنی صدر با بعضی حضرات کاملا اتفاقی باشد ! از صمیم دل ….

نفاق در قرآن
ابوالحسن بنی صدر

آن هایی که در دوران پیش از انقلاب روشنفکر بودند این ها طبیعتا با انقلاب موافق نمی شوند و نقش شیطان را برای انقلاب بازی می کنند یعنی در جهت خراب کردن انقلاب عمل می کنند ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۲۴ )

شیطان روشنفکر دوران قبل از بعثت آدم بود ! و روشنفکر عصر پیش از انقلاب بزرگی که با بعثت آدم در این جهان شروع شد … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۲۶ )

تنها امروز نیست که دشمنان انقلاب ما می گویند که اسلام پاسخگو نیست ! چهارده قرن پیش هم که پیغمبر اسلام قیام کرد این چرند ها را می گفتند ، شما گمان نکنید که عصر پیش از اسلام روشنفکر نداشت ! چرا ! در هر جامعه ای ، در هر نظام اجتماعی تفکری که بر پایه ی تقابل و زور !!! است وجود دارد … چنانچه در جامعه ی جاهلی هم ابوالحکم که بعد ها شد ابوجهل سر دسته ی روشنفکران زمان خودش بود !! خودش را فیلسوف زمان خود می دانست و می گفت این نظام باید تغییر کند … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۳۰ )

چنانکه دو هفته پیش بعضی گروه ها نوشته بودند که با انحصار طلبی مخالفند گفتیم فعلا این انحصاری که شما خیال می کنید امتیازی دارد ما امتیازی غیر از گلوله نمی بینیم !!! اگر شما می بینید بسم الله ! تشریف بیاورید ! اگر برای گلوله خوردن می خواهید با ما شریک شوید کور شود کسی که شما را جلو نیندازد !!! لابد چیز دیگری هست که ما خبر نداریم !!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۳۳ )

شما مطمئن باشید نه کودتایی در ایران شدنی ست نه هیچ نیرویی می تواند این مملکت را تجزیه کند ! نه هیچ گروهی می تواند بر انقلاب ما غلبه کند ! پس آن هایی که می خاوهند انقلاب ما را ضایع کنند اول کاری که می کنند این است که باید فکر این انقلاب را ضایع کنند …. ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۳۴ )

الان این ضد انقلابی که هی می گوییم ضد انقلاب حمله را از کجا شروع کرده !؟ از فکر ۲۰۰ تا روزنامه که راه انداخته برای خراب کردن فکر انقلاب ! دوباره همان ابوجهل ها که خود را روشنفکر می دانند و واقعا ابوجهلند !! زیرا اصلا حاضر نیستند نه این انقلاب را بفهمند نه بپذیرند نه قبول کنند ! هیچ کدام از این ها ، این ها دوباره حاکم می شوند برا انقلاب شما بعد از مدتی می بینید بله ! نوبت خلافت به بنی امیه !!! رسید ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۳۹ )

این یکجور حرف بود ، آن هم یک جور ! به پا خیز ! پیش برو نترس ! ملت این پیام را پیروی کرد ، خیال نکنید که اگر شما گفتید نمی شود !!!!!!!  نمی گیرد !!! صحیح نیست !! این جلو نخواهد رفت ! یک دفعه می بینی سرکار هنوز گیج حرف ها و نقشه های خودت هستی می بینی که انقلاب مثل موج خروشید و رفت جلو … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۴۳ )

بنا نیست که ما مفت خوری را تا قیامت ادامه بدهیم ! خب ! سلامت انقلاب در این خط است که تاریخ می گوید ! مثل همان انقلاب اسلامی ست که گفتم چگونه ابوسفیان ها وارد اسلام شدند ! چگونه دست پیدا کردند ! یواش یواش وزیر دستگاه خلافت شدند بعد هم شدند خلیفه … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۴۶ )

( روشنفکر ) می گوید من طرز فکر خودم را از فرمایشات غربی ها گرفته ام !! خوب مرد حسابی ما همین را باطل می دانیم ! ما همین فرمایش شما را مربوط به دوران جاهلیت می دانیم !! مگرنه پیروزی این انقلاب دلالت می کند بر اینکه را ه حل انقلابی صحیح بوده ! روش انقلابی صحیح بوده ! علم انقلابی !!!! صحیح بوده ! و تو بر باطل بودی ! حالا طلبکار شده ای !؟ … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۶۱)

گفتند یکی از کسانی که اخیرا از دنیا رفت در یک مسجدی برایش فاتحه گرفته بودند ، یکی از همین کافران ( منظور روشنفکران است ! ) در آنجا ضمن دعا و تعریف از متوفی گفته بود آقا تحمل دیدن مردم مستضعف را نداشته ! خب معلوم است که تحمل دیدن مردم محروم و مستمند را ندارند ! زیرا این بیچاره ها فقیرند و نادارند و نمی توانند هر روز صبح خودشان را در وان حمام بشویند تا تمیز و مورد پسند این آقا باشند … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۶۹)

اگر انقلاب آمد و گفت ظلم موقوف ! یعنی نمی شود که شما بخواهی ناحق و ناروا شخصیت به خودت بدهی و امتیاز پیدا کنی ! ثروت نامشروع به هم بزنی و این ها را با نابود کردن دیگران و پایمال کردن حقوق دیگران انجام بدهی ! دیگر ظلم بس است ! و اگر انقلاب خواست به حساب چنین ظالمان برسد قهری و طبیعی ست که جماعت ظالم با انقلاب دشمن و مخالف می شوند ! آیا شما تردید می کنتید در این امر !؟ شما می گویید نباید این دشمنی ها را بکنند و آن ها می کنند ! برای اینکه امتیازاتشان را از دست داده اند !!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۷۲ )

با این همه هشدار قرآن نکند دشمن خدا را !!! ولی و دوست خود بگیری و یادت برود و به اشخاص ناباب و ناسزاوار رای بدهی ! اگر بدهی انقلاب می شود ضد انقلاب !!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۷۳ )

پس وای بر شما !!! که زمینه ساز می شوید و این وسط می خواهید طوری عمل کنید که گویا شما می خواهید هم طرفدار مسلمانان مبارز و هم به اصطلاح طرفدار آن به اصطلاح روشنفکران و مترقیان باشید ! غافل از اینکه هیچ تفکری در جهان مترقی تر از شیعه ی اسلام نیست ! ما همه ی گرد جهان را گشته ایم !!!! آن طرز فکرهایی که شما از آن ها دفاع می کنید همه متکی بر زورند … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۷۸ )

امید وارم که شما در این انتخاباتی که پیش رو دارید باز دوباره به این روشنفکران عصر جاهلیت شاهنشاهی !!! نشان بدهید که انتخاب را درست انجام داده اید ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۸۵ )

یکی از همین روزنامه ها به من تلفن کرد که راجع به موقعیت خودتان در انتخابات چه نظری دارید ؟ گفتم هیچ !! این یک مسئولیت است ! اگر مردم رای دادند این مسئولیت به عهده ی من ثابت می شود و وظائف خود را انجام می دهم ، اگر هم رای ندادند از عهده ی من ساقط است و الا دنبال دوندگی و مبارزه ی انتخاباتی و این حرف ها نیستم !!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۸۸ )

ولی ما خوب دست این ها را خوانده ایم و هر فسادی که بکنند فورا رو خواهیم کرد !!! این را بدانید ! ما از اینکه پنج تا رای کم و زیاد بیاوریم نمی ترسیم !! ترس !!! برای همان بیمارانی ست که در این شب ها تا تا حالا برای شما گفته ام !!! کسی که صرفا برای خدا کار می کند ترس و واهمه ای نخواهد  اشت !!! جد ما علی ابن ابی طالب را چون به کسی باج نمی داد شبانه دفن کردند ، دشمن ستمگر به حکومت نشسته بود ، علی را شب برای دفن بردند اما او چون در راه خدا می کوشید و به حق قیام کرد ، امروز یاد زنده نام جاودانه و آثار و اعمال و سنن او مثل خورشید همه جا را روشن کرده است ! ما هم پیروان اوییم !!!! و برای خدا عمل می کنیم !!! هر کس هر فتنه و فسادی کرد لو می دهیم !!!!!!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۱۸ )

تا وقتی که رهبری !!هوشیارانه و قاطع عمل می کند هیچ وسوسه ی شیطانی مؤثر واقع نخواهد شد ! و امروز شکر خدا ایران دارای رهبری قاطع ، هوشیار و تواناست که ابدا حوصله ی شوخی باکسی را ندارد و ما هم در پیروی از این رهبری !!!!!! ابدا اهل شوخی و مسامحه نیستیم !!!!!!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۱۹)

شاید همه ی شما نمی دانید که درباره ی کشورهای صنعتی دنیا که همیشه می گفتند پیشرفته و مترقی است و نظم کارها در آن چنین و چنان است چه چیزها گفتند و چه دروغ ها به هم می بافتند خیابانی از بهشت ! به به چه نظافتی و چه دنیایی ! نه خیر !!! نظافتی در کار نیست ! آنچه هست کثافت است !!!!! هنوز هشتاد درصد خانه های فرانسه مستراح ندارد !!!!!!!!! آنجا نه معنویتی وجود دارد نه چیزی !! جز از شکم و زیر شکم !!!!!! هیچ چیز نیست !!! هر چه هست مربوط به شکم و از شکم پایین است !!!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۴۴ )

دنیای صنعتی غرب دچار بدبیاری شده !!! راستی بد آورده و خیلی هم بد ! به عنوان صنعتی کردن یک برنامه ای را پیش گرفته و هی جلو رفته و به جایی رسیده که بن بست !!!!! است … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۴۵ )

دنیای غرب دچار بحران شده است !!!!! بحران عقلی و فکری و مذهبی و ایدئولوژیکی و سیاسی و اقتصادی ! می بینید که آمریکا یک روز واتر گیت می شود و یک روز ایران گیت ! هر روز یک فتنه و فسادی دارند ! می گفتند که در انگلیس فساد و گرسنگی نیست و همه مردمش بی عیبند ! پس این همه فساد و تباهی چیست که از این کشور می نویسند !؟ این ها همه مال غرب است ! غرب در حال فرو ریختن است !!!!!!!!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۴۷ )

غرب امروز به یک بن بستی رسیده است که خودش برای رهایی از بن بست راه حلی ندارد ، ناچار مثل هر جامعه ای که به بن بست می رسد و محتاج یک پیام از خارج است ، تمدن غرب هم نیازمند به یک پیام است ، یک فریادا رسا ، یک فریاد مثل قولو لا اله الا الله تفلحوا … چون نمی خواهند این پیام به گوش مردم غرب برسد ، ناچارند که که این حقیقت را وارونه جلوه دهند و انقلاب شما را لجن مال کنند ! تا دنیا این پیام را نشنود ، تا بشر تشنه این آب زلال را نبیند از بند رها نمی شود … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۴۸ )

امروز در غرب هیچ پیام معنویتی شنیده نمی شود ! انسان غربی در غرقاب ماده پرستی چنان گرفتار است که خودش را گم کرده ! همه فریاد داد رسی می زنند ! همه در انقلاب شما به حیرت و شگفتی فرو رفته اند ! که این چگونه ایمان و معنویتی ست که مردمی فقط به نیروی عقیده و ایمان با دست خالی در مقابل آن همه اسلحه ی مدرن و سپاه مجهز به چنین پیروزی و قدرتی نائل شده اند … ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۵۵)

ما به عناصر یا گروه ها هرگز اجازه نخواهیم داد که با ایجاد اشوب و توطئه راه انقلاب ما را به خطر بیندازند !!! علاوه بر اینکه ما در قبال ملت و مملکت و نسل های آینده ی کشورمان مسئولیم ! برماست که پیام رهایی بخش اسلام را به جهان برسانیم ، علاوه بر همه ی این ها ما در برابر خدای بزرگ نیز مسئولیم و با همین حرکت و انقلاب بزرگمان این مسئولیت را پذیرفته ایم تا وظیفه ی خودمان را در قبال خدا انجام دهیم ! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۵۶ )

( سوال می کنند ) که چون درباره ی انتخابات خیلی سر صدا شده و صحبت از ابطال انتخابات پیش آمده نظر شما چیست !؟ گفتم کی سر و صدا کرده !؟ آن ها که رای نیاورده اند !!!!؟ خوب معلوم است ! آن ها از اول هم سر و صدا می کرده اند !!!!!!! بله ( خودشان )  تقلباتی کرده اند !!!! و الان هم پرونده هایشان پر است ! چون مردم سواد ندارند خیال می کنید که شعور هم ندارند ! و به این خیال آقایان قیم مردم شده بودند ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۵۶ )

شما می گویید سر و صداهایی شده !!!! خب معلوم است !!! هیچ کس نمی آید بگوید من رای نداشتم !!!! انتخاب نشدم !!! سر و صدا می کند ! معلوم است که این جور آدم ها رای نمی آورند !!!!!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۵۷ )

آن هایی که از ایران می گریزند بدانند که در غرب جز شکم و زیر شکم هیچ خبری نیست !!!!! آن جا هیچ انسانیتی به دست نخواهند آورد !! این را من می گویم !!!!! یعنی کسی که در آن محیط خارج از کشور مشغول تحصیل و مطالعه و کار بوده ! من !!!غرب را می شناسم !!!!! شما در آن جا هیچ شخصیتی بدست نخواهید آورد ! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۶۳ )

بی خود گمان مبرید که جامعه ی انقلابی جامعه ی باج دهی ست که هر کس ناز کرد به او باج بدهد !!! اینجا زمان و مکان انقلاب است ! هر کس در این جا هست باید آماده ی فداکاری و تسلیم جان !!!!! باشد ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۶۳ )

تو که رای های مردم را نمی دانی !!!!! زور زیادی نزن !!!!!! اگر بخواهی دوباره رای بگیرند یک دهم این آراء را هم به شما نخواهند داد !!!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۶۴ )

شما الان می بینید که انتخابات انجام شده ! یک عده رای نیاورند ! از رو برو هم نیستند !!!! که بگویند مردم ما را نخواستند !!! می گویند نه خیر ! در انتخابات کم و زیاد شده !!!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۸۵ )

خوب بابا ! دیدی که ملت تو را نمی خواهد حتما دلیل دارد ! در خود تجدید نظر کن ! این قالب خودستایی را بشکن ! تو خدا نیستی ! مطلق نیستی ! بلکه تو هم اشتباه می کنی ! اگر همین قدر پذیرفتی که اشتباه می کنی به جای آنکه بروی شب و روز اباطیل ببافی و تحریک و توطئه !!!! راه بیندازی ! می روی دنبال رفع عیب های خودت ! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۸۵ )

ما بارها به شما هشدار داده ایم ! که این رویه کار را می کشاند به جایی که مصلحت انقلاب و ملت ما نیست !!! اگر هستند کسانی که در بین شما حسن نیت دارند نباید اجازه بدهند که روزنامه ها تبدیل شوند به تحریک نامه و دروغ نامه و جعل نامه !!!! پس شما از این انقلاب هیچ درسی نمی خواهید یاد بگیرید !!؟ وقتی شما شب و روز تحریک می کنید ! شمایی که شب و روز دروغ می سازید !!!! جعل می کنید !!! خوب انقلاب با شما چه باید بکند !!!؟؟؟؟ قرآن راجع به الخناس چه می گوید !!؟؟ ایا باید بگذارند شما هر غلطی که می خواهید بکنید !!!؟؟؟؟ در جاهای دیگر دنیا می گذارند شما هر غلطی بکنید !!؟؟؟ ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۱۸۹ )

ما راجع به آزادی این روزنامه ها هیچ وقت حرفی نداشتیم ! اما این ها نمی خواهند از آزادی درست و معقول و انسانی استفاده کنند ! این ها به جای استفاده ی معقول از آزادی توطئه !!!! می کنند تا آزادی را از بین ببرند ! اگر کسی بخواهد از آزادی درست استفاده کند طبعا رفتار و دید دیگری دارد ! مسائل را طور دیگر تجزیه و تحلیل می کند ! اما نه جعل قضیه و تحریف ! تو جعل !!! می کنی ! تحریف می کنی ! ما به این روزنامه ها که کارشان خناسی و کذابی و تو تو طئه گری ست به دفعات تذکر داده ایم ، توضیح داده ایم ، هشدار داده ایم !!! که این روش شما علیه موجودیت ایران !!!! است ! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۲۱۰ )

الان در همین مساله ی انتخابات ! این ها شب و روز مشغول تبلیغاتند که مثلا در فلان مسجد عکس به دیوار چسبانده بودند پس این جا انتخاباتش درست نیست ! خودشان هزار و یک تقلب کردند ! جلو تر هم می آیند ! یواش یواش مدعی هم  می شوند ! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۲۱۴)

بابا ! تو رای نیاورده ای !!! یک حرف هایی زده ای و کارهایی کرده ای که باب طبع مردم نبوده ! به تو رای نداده اند !!! حالا می گویی تقلب شده !؟ خب چرا جحد می کنی و با علم !!! لج می کنی !!!!!؟؟؟؟ ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۲۳۱ )

اگر مسلمانان در صدر اسلام ، همان لحظه ی اولی که دیدند فساد دارد به وجود می آید ایستادگی کرده بودند کار به اموی و عباسی نمی کشید ! متاسفانه آن آدم هایی که دارای سیاست التقاطی !!!!! هستند خطرناکترین عناصرند ! در صدر اسلام همین ها موجب شدند که این فساد !!! هی توسعه پیدا کرد و رسید به جایی که دیگر از امام کاری ساخته نبود ! رسید به جایی که لشکری را که امام حسن بن علی به جنگ با معاویه می برد با دشمن سازش کردند و ریختند توی چادرش که امام را به قتل برسانند و رسید به فساد های بعدی و سرانجام به فاجعه ی کربلا !!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۲۹۵ )

این ها خیال می کنند که من با این چیز ها کسل می شوم و ول می کنم !!! اما من درس هایم را گرفته ام و ان شاءالله شاگرد مکتب قرآن !!!! با این چیزها از میدان دربرو نیست !!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۳۲۵ )

حالا که انقلاب شده بر شماست که به این انقلاب کمک کنید ! شمایید که باید برای پیش برد انقلاب کار کنید ! و نسبت به انقلاب احساس مسئولیت کنید ! چرا از این خناس های فرصت طلب !!! حرف می پذیرید و به این ها اجازه می دهید که در شما احساس منفعت طلبی شخصی و فردی ایجاد کنند ! چرا مجال می دهید که در شما ایجاد وسوسه کنند ! ان شاءالله که اجازه نمی دهید وگرنه رهبر انقلاب ! باید مثل جدش سرش را به چاه بگذارد و گریه کند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( ابوالحسن بنی صدر، نفاق در قرآن ،صفحه ی ۳۳۴)

پ . ن : قصه ی میخ ها و قایق ها ، انقلابی ترین منافق ها ….

تیرماه ۸۸
عین القضات

دماوند

1 دیدگاه در “نفاق انقلابی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *